Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза для профілювання пазів під ручки HW з хвостовиком 8 мм HW S8 D22/16/R2,5+6 Festool 491140
- В наявності
- Код: 491140
4 942 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза для профілювання пазів під ручки HW з хвостовиком 8 мм HW S8 D22/16/R2,5+6 Festool 491140
Технічні характеристики:
S, мм: 8
D, мм: 22
NL, мм: 16
GL, мм: 59
R1, мм: 2,5
R2, мм: 6,0
Спеціалізація
Врізання ручок-профілів у меблеві фасади
Переваги
Фрези Festool виготовляються з першокласної сталі та зносостійкого твердого сплаву. Цей матеріал гарантує високу міцність і великий ресурс фрези, точність обертального руху і якісну обробку контурів. Високоміцні твердосплавні ріжучі кромки, припаяні твердим припоєм, гарантують безпечну і безвідмовну роботу.
- Там, де навісна фурнітура може зіпсувати загальне враження від виробу, прихована ручка - це елегантна альтернатива
- Під час одного робочого ходу можна повністю вифрезерувати ручку на лицьовому боці дверей або висувної шухляди
- з ріжучими крайками HW
- двох різцевий
- для ручного подавання
- виконання зі вставками HW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Дерево, ДСП, Фанера |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 22 мм |
| Довжина загальна | 59 мм |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 942 ₴
