Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза пазова однорізцева зі змінними ножами HW S8 D10/25 WP Z1 хвостовик 8 мм Festool 491079
- В наявності
- Код: 491079
6 523 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза пазова однорізцева зі змінними ножами HW S8 D10/25 WP Z1 хвостовик 8 мм Festool 491079
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 10
NL, мм: 25
GL, мм: 55
Спеціалізація
- фрезерування за шаблонами
- Фрезерування пазів у деревині та деревних матеріалах
Переваги
Твердосплавна пазова фреза зі змінним ножами, фрезерування виконують як торець, так і боковина. Ідеальний варіант для вибірки глибоких пазів. Фрези зі змінними ножами мають переваги перед звичайними фрезами, особливо в разі інтенсивного використання: їх не треба переточувати, і тому вони завжди готові до роботи та їхній діаметр залишається постійним.
- Змінні пластини забезпечують постійні розміри під час фрезерування та високу точність - оптимально під час використання шаблонів
- Переточування не потрібне, повна готовність до роботи
- Довжина ріжучої кромки 25 мм дає змогу вибирати досить глибокі пази
- зі змінним ножем
- довжина ріжучих крайок 25 мм
- проста заміна
- діаметр фрези залишається постійним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Фанера, Дерево, ДСП, ЛДСП |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 523 ₴
