Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза кромкова торцева S8 HW OFK хвостовик 8 мм Festool 500368
- Під замовлення
- Код: 500368
Відправка з 23 квітня 20265 574 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза кромкова торцева S8 HW OFK хвостовик 8 мм Festool 500368
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
S, мм: 8
D, мм: 28
NL, мм: 7
GL, мм: 40
Alpha, град: 15
СУМІСНІСТЬ: для модульного фрезера MFK 700 EQ/B-Plus Festool
ОПИС:
Для торцевих фрез під кутом 0 – 45°. Для торцевих фрез для обробки сучків та клейових валиків.
Просте зняття звисів крайки: все, що виступає над поверхнею виробу, знімається врівень з торцевою фрезою.
Діаметр 28 мм дозволяє легко обробляти досить великі поверхні.
Для фрезерування плоских поверхонь аж до краю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево, ПВХ |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 28 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 7 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 574 ₴
