Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Фреза пазова зі змінними ножами HW S12 D16/50 WP Festool 497454
- Під замовлення
- Код: 497454
Відправка з 23 квітня 202613 021 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Фреза пазова зі змінними ножами HW S12 D16/50 WP Festool 497454
Технічні характеристики:
S, мм: 12
D, мм: 16
NL, мм: 50
GL, мм: 110
Спеціалізація
Екстрадовга фреза з СМП для фрезерування петель у дверних коробках і полотнах
Переваги
За рахунок зміни ножів фреза завжди залишається гострою. Також не змінюється її діаметр 16 мм.
- Проста заміна ножів
- Точний малюнок фрезерування
- для фрезерування за шаблоном
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Довжина загальна | 110 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 021 ₴
