-7%Ексцентрикова шліфувальна машинка з редуктором ROTEX RO 90 DX FEQ-Plus Festool 576259
- Готово до відправки
- Код: 576259
33 849 ₴
31 479 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Ексцентрикова шліфувальна машинка з редуктором ROTEX RO 90 DX FEQ-Plus Festool 576259
Технічні характеристики:
Споживана потужність 400 Вт
Хід шліфування 3 мм
Швидкість при русі ROTEX 260-520 хв-1
Швидкість при ексцентр. русі 3500-7000 хв-1
Шліфувальна тарілка FastFix Ø 90 мм
Ø роз'єму пиловидалення 27 мм
Маса 1,5 кг
Комплектація:
шліфувальна тарілка FastFix Ø 90 мм (м'яка HT)
шліфувальна підошва StickFix V93
захисний кожух Festool PROTECTOR
систейнер SYS3 M 187
Застосування:
- Ідеально підходить для робіт у вертикальній площині або над головою
- Шліфування ламелей з використанням спеціальної підошви
- Зішліфовка фарб і лаків з віконних рам
- Шліфування шпунтових і шпоночних з'єднань
- Шліфування в кутах, біля країв і кромок – в будь-яких вузьких просторах
- Видалення точкових дефектів під час виконання кузовних робіт
Коло, яке може шліфувати в кутах
Чотири інструменти в одному: тарілка менша — можливостей більше. Нова ексцентрикова шліфувальна машина з редуктором ROTEX RO 90 вражає принципом ROTEX, що зарекомендував себе, при грубому/тонкому шліфуванні і поліруванні. А тепер ще й при обробці кутів: шліфтарілка легко замінюється на трикутну тарілку з кріпленням FastFix, і ROTEX RO 90 перетворюється на дельтаподібну шліфувальну машину.
- Чотири інструменти в одному: для грубого, тонкого шліфування, шліфування в кутах та полірування. Мінімальні виробничі витрати та велика економія робочого часу
- Довгий термін служби завдяки надійному підшипниковому вузлу ексцентрикового валу, редуктору з подвійною ізоляцією та пилозахищеному вимикачу.
- Ексцентрико-обертальний рух ROTEX для комфортного полірування - низька швидкість обертання забезпечує відносно невеликий рівень температури, що допомагає уникнути сильного нагріву поверхні, що обробляється, і пов'язаних з цим можливих дефектів.
- Зміна шліфувальних тарілок за допомогою кріплення FastFix без допоміжного інструменту
- Бездоганні поверхні без слідів обробки завдяки ексцентриковому руху
- Шліфування поблизу кромок завдяки Protector
- Оптимальна з погляду ергономічності положення рукоятки
- Висока продуктивність знімання за рахунок ексцентриково-обертального руху ROTEX
- Невтомна робота завдяки масі інструменту менше 1,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 90 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Амплітуда коливань | 3 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 31 479 ₴



