

Шліфувальна машинка RUTSCHER RTS 400 REQ Festool 201224
Технічні характеристики:
Споживана потужність, Вт: 250
Швидкість обертання, об/хв: 6000-12000
Маса, кг: 1,2
Роз'єм пиловидалення, мм: 27
Хід шліфування, мм: 2
Шліфувальна підошва, мм: 80 х 130
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
шліфувальна підошва StickFix 80 x 130 мм, захисний кожух Festool PROTECTOR, багаторазовий мішок-пилозбірник Longlife.
УПАКОВКА:
у картонній коробці.
Спеціалізація
- Ідеально підходить для робіт у вертикальній площині або над головою
- Шліфування однією рукою невеликих і вузьких поверхонь
- Зішліфовування фарб і лаків з віконних рам
- Шліфування масиву і шпону перед нанесенням лаку, напр. під час обробки меблів
- Шліфування різних матеріалів впритул до кромки
Робота однією рукою
Ідеально для тривалого шліфування над головою. Зручність використання нового покоління RUTSCHER RTS, дельтоподібної шліфувальної машини DTS або ексцентрикової шліфувальної машини ETS 125 завдяки компактній конструкції, невеликій вазі 1,2 кг і новому електронному блоку MMC, незмінно високі обороти якого гарантують підвищення продуктивності знімання на 25%. Можливо, і не сенсаційні, але дуже корисні деталі: вбудований мішок-пилозбірник Longlife для роботи без пилу, комфортні м'які вставки в зоні хвата і захист кромок PROTECTOR для скорочення доводідних робіт. Помітні, відчутні і навіть чутні поліпшення нових компактних шліфувальних машинок RTS, DTS, ETS.
- Робота без втоми: компактна ергономічна конструкція та ідеально збалансований розподіл ваги всього 1,2 кг
- Швидше до мети завдяки підвищенню продуктивності знімання на 25 %: з новим електронним блоком MMC число обертів холостого ходу дорівнює робочій частоті обертання, і всі 250 Вт переносяться на робочу поверхню
- Ще чистіше і без шкоди для здоров'я: на вибір з пиловидаляючим апаратом або мішком-пилозбірником Longlife і захисним кожухом PROTECTOR для делікатного шліфування віконних віконниць, рам і фільонок
- Якість і довговічність: можливість багаторазового використання мішків-пилозбірників із міцного нетканого матеріалу
- Надійне пиловидалення завдяки новій системі з'єднань CLEANTEC: вбудований байонетний замок швидко і надійно з'єднує муфту шланга з патрубком електроінструменту. І так само швидко від'єднує. Цей момент визначаєте Ви, а не випадок.
Технічні особливості RTS 400 Festool
Переносить усю міць інструмента на поверхню
Електронний блок MMC підтримує частоту обертання холостого ходу рівною робочій частоті обертання.
Підвищення знімання на 25%
250 ват роблять RTS лідером у своєму класі за потужністю і гарантують високу швидкість роботи.
Ідеально для роботи над головою
Компактна конструкція і маса всього 1,1 кг.
Зручно лежить у руці
Комфортне руків'я з м'якою накладкою та ергономічне розміщення вимикача, зручне і для шульг, і для правшів.
Робота без пилу і шкоди для здоров'я
У комбінації з пиловидаляючим апаратом або мішком-пилозбірником Longlife з довговічного поліефірного нетканого матеріалу.
Менше довідних операцій
PROTECTOR для дбайливого шліфування віконних віконниць, рам і фільонок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Довжина стрічки/листа | 130 мм |
| Ширина стрічки/листа | 80 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 20 119 ₴







