
Дельтоподібна шліфувальна машинка DTS 400 REQ-Plus Festool 576064
- Під замовлення
- Код: 576064
Відправка з 23 квітня 202622 334 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Дельтоподібна шліфувальна машинка DTS 400 REQ-Plus Festool 576064
Технічні характеристики:
Споживана потужність 250 Вт
Хід шліфування 2 мм
Число оборотів холостого ходу 6000-12000 хв⁻1
Змінна шліфподошва 100 x 150 мм
Ø роз'єму пиловидалення 27 мм
Маса 1.2 кг
Комплектация:
шліфувальна підошва StickFix 100 x 150 мм
захисний кожух Festool PROTECTOR
мішок-пилозбірник Longlife
в систейнері SYS3 M 187
Застосування:
- Ідеально підходить для робіт у вертикальній площині або над головою
- Шліфування однією рукою невеликих поверхонь, кромок і кутів
- Зішліфовування фарби і лаку з віконних рам
- Шліфування масиву і шпону перед нанесенням лаку
- Шліфування різних матеріалів впритул до кромки
Компактна машинка для обробки кутів
Ідеально для тривалого шліфування над головою. Зручність використання нового покоління RUTSCHER RTS, дельтоподібної шліфувальної машинки DTS або ексцентрикової шліфувальної машинки ETS 125 завдяки компактній конструкції, невеликій вазі 1,2 кг і новому електронному блоку MMC, незмінно високі оберти якого гарантують підвищення продуктивності знімання на 25%. Можливо, і не сенсаційні, але дуже корисні деталі: вбудований мішок-пилозбірник Longlife для роботи без пилу, комфортні м'які вставки в зоні хвата і захист кромок PROTECTOR для скорочення довідних робіт. Помітні, відчутні і навіть чутні поліпшення нових компактних шліфувальних машинок RTS, DTS, ETS.
- Робота без втоми: компактна ергономічна конструкція та ідеально збалансований розподіл ваги всього 1,2 кг
- Швидше до мети завдяки підвищенню продуктивності знімання на 25 %: з новим електронним блоком MMC число обертів холостого ходу дорівнює робочій частоті обертання, і всі 250 Вт переносяться на робочу поверхню
- Ще чистіше і без шкоди для здоров'я: на вибір з пиловидаляючим апаратом або мішком-пилозбірником Longlife і захисним кожухом PROTECTOR для делікатного шліфування віконних віконниць, рам і фільонок
- Якість і довговічність: можливість багаторазового використання мішків-пилозбірників із міцного нетканого матеріалу
- Надійне пиловидалення завдяки новій системі з'єднань CLEANTEC: вбудований байонетний замок швидко і надійно з'єднує муфту шланга з патрубком електроінструменту. І так само швидко від'єднує. Цей момент визначаєте Ви, а не випадок.
Технічні особливості шліфмашинки DTS 400 Festool
Переносить усю міць інструмента на поверхню
Електронний блок MMC підтримує частоту обертання холостого ходу рівною робочій частоті обертання.
Підвищення знімання на 25%
250 ват роблять DTS лідером у своєму класі за потужністю і гарантують високу швидкість роботи.
Ідеально для роботи над головою
Компактна конструкція і маса всього 1,1 кг.
Зручно лежить у руці
Комфортне руків'я з м'якою накладкою та ергономічне розміщення вимикача, зручне і для шульг, і для правшів.
Робота без пилу і шкоди для здоров'я
У комбінації з пиловидаляючим апаратом або мішком-пилозбірником Longlife з довговічного поліефірного нетканого матеріалу.
Менше довідних операцій
PROTECTOR для дбайливого шліфування віконних віконниць, рам і фільонок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип шліфмашини | дельта |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Кейс в комплекті | Так |
- Ціна: 22 334 ₴






