Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Пневматична ексцентрикова шліфмашинка LEX 3 150/5 Festool 575081
- Під замовлення
- Код: 575081
Відправка з 23 квітня 202638 467 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Пневматична ексцентрикова шліфмашинка LEX 3 150/5 Festool 575081
Технические характеристики:
Робочий тиск (тиск стисненого повітря) 6 бар
Число робочих ходів 20000 хв-1
Швидкість при ексцентр. русі 10000 хв-1
Хід шліфування 5 мм
Рівень емісії коливань м/с2 (по одній осі) 2,7 m/s²
Рівень емісії коливань м/с2 (по трьох осях) 3,9 m/s²
Витрата повітря при номінальному навантаженні 290 л/хв
Рівень звукового тиску 72 дБ(А)
Шліфувальна тарілка Ø 150 мм
Маса 1,0 кг
Комплектація:
шліфтарілка StickFix Ø 150 мм FUSION-TEC (м'яка HT)
допоміжний інструмент
в картонній упаковці
Застосування:
- Попереднє шліфування мінеральних матеріалів
- Грубе та проміжне шліфування рівних поверхонь або заокруглень.
- Грубе і проміжне шліфування шпаклівки, наприклад при 4-етапному шліфуванні
- Проміжне шліфування деревини та лакофарбових покриттів.
Переваги:
- Низька витрата стисненого повітря забезпечує економію витрат
- Низький рівень вібрації та рівень шуму - турбота про ваше здоров'я
- Високоміцна конструкція і безмасляний двигун забезпечують довговічність і зниження витрат на обслуговування
- Використання в комбінації зі шлангом IAS 3 light спрощує видалення пилу в безперервному режимі, гарантує чудовий результат роботи і береже ваше здоров'я
- Функція гальмування шліфтарілки мінімізує помилки на початку роботи і тим самим робить зайвими довідні операції і знижує витрати
- Високоякісна шліфтарілка FUSION-TEC з технологією MULTI-JETSTREAM забезпечує оптимальне видалення пилу, мінімізує довідні операції і знижує витрати
- Збільшений 5-міліметровий хід ексцентрика гарантує високу продуктивність, якісний малюнок шліфування і зниження витрат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Виробник | Festool |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 290 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 467 ₴




