
Пильний диск з алмазним зубом 160x2,2x20 DIA4 Festool 201910
- Готово до відправки
- Код: 201910
10 875 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск з алмазним зубом 160x2,2x20 DIA4 Festool 201910
Підходить для пил Festool TS 55 R, TSC 55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр пильного диска, мм: 160
Діаметр посадкового отвору, мм: 20
Ширина різу, мм: 2,2
Передній кут, град: - 5
Форма зуба: F
Кількість зубів: 4
Швидкість обертання: 3 - 6
Спеціалізація
- Для обробки цементно-стружкових плит і гіпсоволокнистих листів
- Оздоблювальні роботи
- Фасадні роботи
Вирішення проблем з різання будь-яких цементно-стружкових плит і гіпсоволокнистих листів
Алмазний пильний диск швидко і ефективно ріже будь-які цементно-стружкові плити і гіпсоволокнисті листи. Оптимальний вибір у комбінації із занурювальними пилами TS 55 R і TSC 55 - для точної та ефективної роботи.
- Висока продуктивність розкрою цементно-стружкових плит і гіпсоволокнистих листів
- Пиляльний диск із високоякісними полікристалічними алмазами має дуже великий ресурс
- Спеціально для заглибних пил TS 55 R і TSC 55
- Точна обробка абразивних матеріалів без пилу - в комбінації з пиловидаляючими апаратами Festool CTM
Технічні особливості DIA 160x2,2x20 F4 Festool
Ідеальні партнери
Алмазний пильний диск розроблений для заглибних пилок TS 55 R і TSC 55. У комбінації з шиною-направляючою і пиловидаляючим апаратом забезпечується швидкий, точний і високопродуктивний розкрій цементно-стружкових плит і гіпсоволокнистих листів без пилу.
Швидка зміна пильного полотна
Стопор шпинделя FastFix полегшує зміну пиляльного диска. Встановлення потрібного диска і регулювання частоти обертання під оброблюваний матеріал виконуються за дві секунди.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 10 875 ₴


