Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
Опис товару

Спіральне свердло по дереву D 8 CE/W Festool 492517
Підходить для будь-яких акумуляторних дрилів-шурупокрутів Festool з FastFix
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр: 8 мм
Довжина: 115 мм
Довжина спіралі: 75 мм
УПАКОВКА:
в упаковці: 1 шт.
Спеціалізація
- для свердління всіх видів деревини, клеєної деревини, МДФ та оргскла
Для точних результатів свердління
Довговічне спіральне свердло по дереву дає дуже чисті отвори. Завдяки кріпленню CENTROTEC свердло затискається в патроні CENTROTEC за лічені секунди.
- Спіральне свердло по дереву з центрувальним шипом і 2 ріжучими крайками для швидкого і чистого свердління
- 2 фаски замість підрізних ножів забезпечують великий термін служби при обробці ламінату
- Свердла з високолегованої шарикопідшипникової сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴


