
Пила заглибна TS 75 EBQ-Plus Festool 576110
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
СПОЖИВАНА ПОТУЖНІСТЬ, Вт: 1600
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ, об/хв: 1350 - 4400
ДІАМЕТР ПИЛЬНОГО ДИСКА, мм: 210
РЕГУЛЮВАННЯ КУТА НАКЛОНУ, градуси: 0 - 47°
ГЛИБИНА ПРОПИЛУ, мм: 0 - 75
ГЛИБИНА ПРОПИЛУ ПРИ НАХИЛІ ДИСКА 45° / 90°, мм: 0-55 / 0-75
ДІАМЕТР РОЗ'ЄМУ КАНАЛУ ПИЛОВИДАЛЕННЯ, мм: 27 / 36
ДОВЖИНА КАБЕЛЯ, м: 4,00
МАСА, кг: 6,5
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ПРИЛАДДЯМ, кг: 10,32
ТИП ПРИВОДУ: Мережа
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
ключ-шестигранник SW 5 для зміни пиляльного диска, пиляльний диск універсальний по дереву HW 210x2.4x30 W36, протискольний вкладиш, мережевий кабель з роз'ємом plug it (4 м), упор зворотній FS-RSP, інструкція.
УПАКОВКА:
Систейнер³ Systainer³ SYS3 M 437 Festool
Спеціалізація
- Точне занурювальне відрізання матеріалу товщиною до 75 мм
- Торцювання зовнішніх дверей - шина-напрямна з занурювальною пилкою
- Різ профілів для зимових садів
- Просте поперечне розпилювання кабельних коробів
- Зручний розкрій товстих покриттів в офісах
- Обробка сендвічних панелей
Технічні особливості
Будь-яка товщина за один прохід
Глибина різу 75 мм і потужність 1600 Вт дозволяють розпилювати за один прохід навіть товсті заготовки. Тепер не треба витрачати час на перевертання важкої заготовки, щоб пропиляти її з іншого боку. Скоротилися доводочні операції.
Висока якість різу
Для отримання чудових результатів роботи: для пропилювання без сколів використовуйте напрямну шину. Фіксується за допомогою регульованих напрямних упорів TS 75 переміщається по шині практично без зазору.
Безпека в роботі
Обмежувач віддачі запобігає віддачі пили при зануренні в заготовку. Він завжди під рукою в практичному відсіку і готовий до безпечної роботи.
Система зміни пиляльного диска FastFix
Облік особливостей оброблюваного матеріалу. Блокування шпинделя FastFix полегшує зміну пильного диска: усього кілька рухів, і Ви вже готові обробляти інший матеріал підходящим для нього пильним полотном з відповідною швидкістю обертання вала двигуна.
Збільшений термін служби
Кріплення вала на трьох опорних підшипниках покращує плавність ходу і подовжує термін служби двигуна.
Точне регулювання глибини
Обмежувач глибини з фіксатором дозволяє регулювати глибину пропилу з точністю до міліметра.
Різи без сколів з обох сторін
Завдяки змінному протискольному вкладишу і напрямній шині виходить різ без сколів з обох сторін. Перевага: не потрібні доводочні операції і значно менше браку.
MMC-електроніка
Оптимальне регулювання з урахуванням типу матеріалу, постійна частота обертання і контроль температури. Безпека завдяки системі швидкого гальмування двигуна, яка зупиняє диск за кілька секунд.
Безпечне і чисте врізання
Розклинювальний ніж підпружинений і автоматично опускається в пропил при розпилюванні заготовок. Після занурення пили, розклинювальний ніж повертається в пропил і перешкоджає затисканню пильного диска, таким чином він постійно знаходиться на пилі і піклується про безпеку Вашої роботи.
Додаткова безпека
Якщо пильний диск заклинило, запобіжна муфта запобігає віддачі пили.
Робота без пилу
Повертається на 360° патрубок пиловидалення легко адаптується до положення машинки і пиловидаляючого апарату.
Завжди під потрібним кутом
Точні різи під кутом за допомогою TS 75 стали нормою. Адже кромка пропилу завжди збігається з лінією розмітки навіть при нахилі пильного диска. Кут нахилу точно регулюється в діапазоні від 0° до 47° по добре видній шкалі.
Переваги
Унікальна не тільки глибиною різа.
Для глибини пропилу до 75 мм. Дотримуючись однієї лінії. З точністю до міліметра та без сколів. Потрібна потужність для кожного матеріалу, легкі та прості у користуванні. Двигун на трьох опорах та MMC-електроніка для максимального терміну служби. TS 75 поєднує потужність та зручність в роботі в один компактний пристрій. У комбінації з шиною-напрямною TS 75 працює швидко і точно.
- Підпружинений розтискний клин
- Можливість регулювання люфту на шині-напрямній без використання інструменту
- Система швидкого гальмування для безпечної та комфортної роботи
- FastFix для простої і швидкої зміни пильного диску і роботи з урахуванням особливостей матеріалу
- Встановлюваний протискольний вкладиш для високоякісного результату роботи
Швидше до кращого результату:
Глибина різу 75 мм і потужність двигуна 1600 Вт дозволяють розпилювати навіть товсті заготовки за один прохід.
Комфорт та безпека:
Підпружинений направляючий клин запобігає віддачі і знижує ризик травмування.
Перевага в системі:
Оптимізує робочі процеси та економить час. З шинами-напрямними, підібраними пильними полотнами і пиловидаляючим апаратом для роботи без пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3550 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 75 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 47 641 ₴





