
Ланцюгова пила UNIVERS SSU 200 EB-Plus Festool 576563
- Під замовлення
- Код: 576563
Відправка з 23 квітня 202667 268 ₴/комплект
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Ланцюгова пила UNIVERS SSU 200 EB-Plus Festool 576563
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Споживана потужність, Вт: 1 600
Глибина різу при 0°;90°/45°/60°, мм: 200/140/100
Кут розпилювання, град: 0 - 60
Число обертів холостого ходу, об/хв: 4 600
Швидкість розкрою, м/с: 10,6
Положення шини пилки, град: 0 - 10
Мережевий кабель, м: 7,5
Маса, кг: 6,5
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
пиляльний ланцюг Uni SC 3/8"-91 U-39E, мастило для змащення ланцюгів 250 мл, зі з'єднувальним кабелем довжиною 7,5 м.
УПАКОВКА:
в систейнері SYS 5 T-LOC.
СИЛЬНІ СТОРОНИ:
- Ідеальний інструмент для будмайданчика: глибина різу 200 мм при масі всього 6,5 кг.
- Точний різ завдяки вбудованій напрямній канавці на алюмінієвій литій основі для використання з шиною-напрямною
- Універсальне застосування для пропилів під кутом 60°.
- Заміна і натяг ланцюга виконуються без використання інструментів.
- Поворотний патрубок для під'єднання пиловидаляючого апарату (наприклад CTL 48, CTL 36).
- Тягнучий різ для плавної роботи без ривків і оптимальної якості різу.
- Електронна система для забезпечення рівномірного тягового зусилля під час пиляння.
- Різні ріжучі гарнітури для дерева та ізоляційних матеріалів.
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- Розкрій високоміцних ізоляційних матеріалів: ДВП, ПУ-плит, плит із полістиролу тощо.
- Торцеві, косі та поздовжні пропили в деревині.
Фахівці з дерев'яного домобудівництва
Постійно вдосконалюються. Електроінструменти Festool для теслярів забезпечать високоефективні і точні результати роботи при будівництві та ремонті дерев'яних будинків. Розкрій міцних ізоляційних матеріалів або стругання широких балок - у Festool є оптимальний інструмент для будь-якого застосування. Завдяки цьому робота виконується ефективно і впевнено.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.6 м/сек |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 67 268 ₴/комплект



