
Акумуляторна заглибна пила TSC 55 KEB-Basic Festool 576712
- Немає в наявності
- Код: 576712
33 975 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Акумуляторна заглибна пила TSC 55 KEB-Basic Festool 576712
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА (номінальна), В: 2 x 18
ЧИСЛО ОБЕРТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ, об/хв: 2650 – 3800 / 5200
ДІАМЕТР ПИЛЯЛЬНОГО ДИСКА, мм: 160
ДІАПАЗОН КУТА: - 1 - 47 °
ГЛИБИНА ПРОПИЛУ, мм: 0 - 55
ГЛИБИНА ПРОПИЛУ ПРИ НАХИЛІ ДИСКА 45°, мм: 43
ДІАМЕТР РОЗ'ЄМУ ПИЛОВИДАЛЕННЯ, мм: 27 / 36
ВАГА ІНСТРУМЕНТУ БЕЗ ОПОРЯДЖЕННЯ, кг: 3.6
ТРАНСПОРТНА ВАГА З ПРИЛАДДЯМИ, кг: 7.72
ТИП ПРИВОДУ: Акумулятор
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
без акумуляторів, без зарядного пристрою, пиляльний диск дрібнозубий HW 160x1.8x20 WD42, протискольна вкладка, оглядове віконце, мішок-пилозбірник, ключ-шестигранник SW 5.
ПАКУВАННЯ:
систейнер SYS3 M 437
СИЛЬНІ СТОРОНИ:
- Безщітковий е/двигун EC-TEC і акумулятор Li-Ion для максимальної продуктивності різання
- Універсальна концепція «2 акумулятора: робота з 2 акумуляторами 18 (36 В) для максимальної потужності або з одним акумулятором 18 для зниження ваги
- Електродвигун EC-TEC для оптимальної якості різання і високої продуктивності
- Мішок-пилозбірник для чистої роботи
- Нове покоління FastFix для більш простої та швидкої заміни пилкових полотен та роботи з урахуванням особливостей матеріалу
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- Точне занурювальне відрізання матеріалу товщиною до 55 мм
- Торцювання міжкімнатних дверей - шина-напрямна з заглибною пилою
- Вирізання отворів у дверях та кухонних стільницях
- Вирізання компенсаційних швів в паркеті і торцювання стельового покриття близько до стіни
- Розкрій листових матеріалів
Переваги акумуляторної пили TSC 55 KEB Festool
Небезпечна віддача в минулому!
Краща акумуляторна заглибна пила тепер стала ще безпечніше: унікальна функція KickbackStop не тільки захищає Вашу заготівлю, але й знижує небезпеку травмування Ваших рук. Вона спрацьовує в мить ока у разі віддачі при пилянні або зануренні диска в заготовку.
Пила тепер в два рази швидше і витриваліше.
Пильні диски нового покоління і висока ріжуча здатність нашої акумуляторної занурювальний пили гарантують Вам прискорення роботи в два рази, до того ж збільшиться і Ваша свобода дій на робочому місці. І все це при максимальній продуктивності пиляння і якості різа.
Повна потужність навіть без підключення до електромережі.
Комбінація з безщіткового електродвигуна EC-TEC і системи з двох акумуляторів (2 x 18 В) виводить нову TSC на рівень потужності мережевого інструменту, але при цьому Ви як і раніше повністю мобільні.
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ TSC 55 Festool
Підвищення безпеки завдяки унікальній функції KickbackStop
Вбудована функція KickbackStop знижує небезпеку травмування при віддачі в процесі пиляння або занурення диска в заготовку. Після спрацьовування функції пила одразу готова до роботи без заміни деталей і додаткових витрат.
Неймовірна ріжуча здатність
Посилена ріжуча здатність нашої занурювальний пили практично в два рази скорочує час роботи. І це при збільшенні ресурсу пильного диска. Нове покоління наших пильних дисків вражає своєю ефективністю в процесі пиляння, підвищує також якість різу.
Більше потужності і стійкості
Безщітковий електродвигун EC-TEC з дуже високим ККД і літій-іонні акумулятори забезпечують максимальну продуктивність різання і неймовірний термін служби.
Мобільна робота без пилу
Про здоров'я ми дбаємо подвійно: з допомогою мішка-пилозбірника або пиловидаляючого апарату система пиловидалення Festool дозволяє працювати практично без пилу.
Можливість відключення функції KickbackStop
KickbackStop можна вимкнути вручну, наприклад для обробки нерівного матеріалу без шини-напрямної. Перевага: при наступному включенні пилки функція KickbackStop автоматично активується.
Системний підхід до точної роботи без шкоди для здоров'я
Ми об'єднали наші шини-напрямні, великий асортимент пильних дисків, підходящих пиловидаляючих апаратів, верстак, кутовий упор і протискольний вкладиш в систему для пиляння екстра-класу.
Чудові різи для скорочення доводочних робіт
Завдяки змінному протискольному вкладишу і напрямній шині різ виходить практично без сколів з обох сторін.
Чудовий огляд при врізних пропилах
Хороший огляд пильного диска через прозоре зсувне оглядове віконце, а також завдяки додатковим мітках початкової і кінцевої точки.
Настройка кута від -1° до 47°
Установка кута в діапазоні 0-45° допомогою точок фіксації. Розширені можливості регулювання кута в діапазоні від -1° до 47° і можливість пропилів з тильного боку.
Точність при пилянні під кутом
TSC 55 підвищує точність роботи. Навіть при нахилі пилки кромка різа залишається незмінною під кутом від 90° до 47°.
Висока гнучкість
Плоский корпус дозволяє виконувати різи на мінімальній відстані від стіни 12 мм.
Система зміни пиляльного диска FastFix
Обробка матеріалу з урахуванням його особливостей. Блокування шпинделя FastFix полегшує зміну пильного диска: встановлення потрібного диска та регулювання частоти обертання під оброблюваний матеріал виконуються в два рахунки.
Точне регулювання глибини
Легке зчитування та регулювання: завдяки подвійній шкалі глибини пропила для роботи з шиною-напрямною та без неї. Індикація зі шрифтом великого розміру та можливість точного регулювання.
Більше можливостей завдяки регулюючій електроніці
Наша вбудована електроніка регулює частоту обертання двигуна для контролю температури, швидкого зупинення та налаштування на оброблюваний матеріал.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 160 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 33 975 ₴









