
Пиляльний диск із дрібним зубом 160x2.2x20 W48 Festool 491952
- Готово до відправки
- Код: 491952
5 308 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пиляльний диск із дрібним зубом 160x2,2x20 W48 Festool 491952
Підходить для пилу Festool TS 55, TSC 55, ATF 55, AP 55
Технічні характеристики:
Діаметр пиляльного диска, мм: 160
Діаметр отвору, мм: 20
Ширина різу, мм: 2,2
Передний угол, град.: 5
Форма зуба: W
Кількість зубів: 48
Швидкість обертання: 3 - 6
Комплектація:
в упаковці для торгових стендів
Спеціалізація
- для чистового поперечного розпилювання без відколів масиву деревини, а також шпонованих і ламінованих плит
- Меблеве виробництво
- Розкрій плитних і листових матеріалів
- Виробництво кухонних меблів
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Оптимальний пиляльний диск для тонкого різання. Пиляльний диск із твердосплавними вставками з розведених зубцями (W) для чистового поперечного різання без відколів у масиві деревини, а також у шпонованих і ламінованих плитах. З високоякісної сталі з зубцями з дрібнозернистого твердого сплаву.
- Чудова якість різання — для чистих розрізів без відколів
- Зубці пилки виготовлені з високоякісного металу та гарантують швидке виконання ідеально рівних різань
- Кут атаки та форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пиляльного диска
- Оптимальний вибір у комбінації з заглибними пилами TS 55, TSC 55 — для точної й ефективної роботи
- для шпонованих і ламінованих панелей, поперечного розпилювання масиву деревини, МДФ — чистове пиляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, Штучний камінь, Ламінат |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 5 308 ₴


