Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Пильний диск із трапецієподібними плоскими зубами для алюмінію 160 х 2.2 х 20 мм TF52 Festool 496306
- Готово до відправки
- Код: 496306
8 003 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Пильний диск із трапецієподібними плоскими зубами для алюмінію 160 х 20 х 2,2 мм TF52 Festool 496306
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр пильного диска, мм: 160
Діаметр посадкового отвору, мм: 20
Ширина різу, мм: 2,2
Передній град: мінус 5
Форма зуба: TF
Кількість зубів, шт: 52
Швидкість обертання: 3 - 6
Спеціалізація
- Для обробки алюмінієвих композитних плит
- Розпил кольорових металів, наприклад міді та латуні
- Розкрій ніздрюватих панелей з оргскла
- Розкрій штучних матеріалів, як-от волокна і тканини з фенольною смолою як сполучною речовиною, ПВХ і оргскло
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Пильний диск із твердосплавними вставками з плоским зубом для найвищої зносостійкості та великого ресурсу. Ідеальний варіант для обробки алюмінієвих панелей і профілів, а також пластику.
- Системне рішення для різання алюмінію та пластику
- Зуби пили виконані з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пиляльного диска
- для алюмінієвих панелей і профілів, плексигласу, твердих і армованих пластмас, легованих сплавів, алюмінієвих композитних плит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик, Оргскло, Металопластик |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 52 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 003 ₴

