Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Пильний диск із дрібним зубом 210x2,4x30 W52 Festool 493199
- Готово до відправки
- Код: 493199
7 434 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Пильний диск із дрібним зубом 210x2,4x30 W52 Festool 493199
Підходить для пили Festool TS 75
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр, мм: 210
Ширина пропилу, мм: 2,4
Діаметр посадкового отвору, мм: 30
Кількість зубів, шт: 52
Передній кут, град: 5
Форма зуба: W
Спеціалізація
- для чистового поперечного розпилу без сколів масиву деревини, а також шпонованих і ламінованих плит
- Меблеве виробництво
- Розкрій плитних і листових матеріалів
- Виробництво кухонних меблів
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Оптимальний пильний диск для тонкого різу. Пиляльний диск із твердосплавними вставками з розведеними зубами (W) для чистового поперечного різу без сколів у масиві деревини, а також у шпонованих і ламінованих плитах. З високоякісної сталі із зубами з дрібнозернистого твердого сплаву.
- Чудова якість різу - для чистих різів без сколів
- Зуби пилки виготовлені з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пильного диска
- для шпонованих і ламінованих панелей, поперечного розпилу масиву деревини, МДФ - чистове пиляння
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, МДФ, Ламінат |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 52 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 434 ₴

