
Спеціальний пильний диск 260x2,5x30 WZ/FA64 Festool 494606
- Готово до відправки
- Код: 494606
11 927 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Спеціальний пильний диск 260x2,5x30 WZ/FA64 Festool 494606
Підходить для торцювальних пил Festool Kapex KS 120, KS 88
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр, мм: 260
Ширина пропилу, мм: 2,5
Діаметр посадкового отвору, мм: 30
Кількість зубів, шт: 64
Передній кут, град: мінус 5
Форма зуба: WZ/FA
Спеціалізація
- для обробки ламінованих плит і матеріалів на мінеральній основі
- Обробка меламінових плит
- Панелі на основі фенольної смоли (компакт-ламінат, Trespa)
Для стабільно точних результатів торцювання
Зносостійкий, точний та ідеально підібраний до машинки й матеріалу: спеціальний пильний диск для ламінату LAMINATE/HPL призначений для обробки ламінату та штучного каменю. Адже тільки правильний підбір машинки і пильного диска до оброблюваного матеріалу дає дійсно чудову якість різу.
- Системне рішення для роботи з ламінатом і меламіновими панелями
- Зуби, виготовлені з високоякісного металу, гарантують високу швидкість пиляння і чудову якість різу
- Кут різу і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу і машинці
- За кольоровим маркуванням Festool можна швидко підібрати правильне пильне полотно: червоний колір - для обробки пластмас
- для обробки ламінату та меламінових панелей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Ламінат, HPL |
| Діаметр зовнішній | 260 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Кількість зубів | 64 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 11 927 ₴

