Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Пильний диск універсальний 160x2,2x20 W28 Festool 496302
- Готово до відправки
- Код: 496302
4 264 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Пильний диск універсальний 160x2,2x20 W28 Festool 496302
Підходить для пил Festool TS 55, TSC 55, ATF 55, AP 55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр зовнішній, мм: 160
Ширина пропилу, мм: 2,2
Діаметр внутрішній, мм: 20
Кількість зубів, шт: 28
Передній кут, град: 15
Форма зуба: W
Спеціалізація
- Для обробки масиву деревини
- Розкрій столярних плит, фанери, мультиплексу/шаруватої деревини, неламінованих ДСП, МДФ і твердо-волокнистих плит (HDF)
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Універсальний диск для обробки всіх типів деревини та пиломатеріалів, а також для будівельних панелей і м'яких пластмас. З високоякісної сталі із зубами з дрібнозернистого твердого сплаву.
- Пильний диск із розведеними зубами для високої швидкості пиляння
- Зуби пили виконані з високоякісного твердого сплаву і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Завдяки розведеним зубам і середньому передньому куту це пильне полотно придатне для різання як у подовжньому, так і в поперечному напрямку
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пильного диска
- Оптимальний вибір у комбінації із заглибними пилами TS 55, TSC 55 - для точної та ефективної роботи
- для всіх деревних матеріалів, будівельних панелей: середній розпил
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, Тверда деревина, М'яка деревина |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 28 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 264 ₴
