Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47

Стандартний пильний диск 160x1,8x20 W18 Festool 500458
- Готово до відправки
- Код: 500458
2 531 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Стандартний пильний диск 160x1,8x20 W18 Festool 500458
Підходить для пил Festool TS 55 F, TSC 55 K, HK 55, HKC 55
Технічні характеристики:
Діаметр, мм: 160
Ширина пропилу, мм: 1,8
Діаметр посадкового отвору, мм: 20
Кількість зубів, шт: 18
Передній кут, град: 25 °
Форма зуба: W
Спеціалізація
- Оздоблювальні роботи
- Чорнове будівництво
- Сухе будівництво
- Теслярські роботи
- Обробка масиву деревини, ДСП, цементно-стружкових плит, ДВП і гіпсокартону
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Пильний диск для стандартних робіт, коли дуже важлива швидкість. Пильний диск із твердосплавними вставками з розведеними зубами (W) для високої швидкості пиляння в масиві деревини та ДСП. З високоякісної сталі із зубами з дрібнозернистого твердого сплаву.
- Зуби пили виконані з високоякісного твердого сплаву і гарантують швидке виконання досить рівних різів
- Завдяки розведеним зубам і великому передньому куту це пильне полотно придатне для різання як у поздовжньому, так і в поперечному напрямку
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пильного диска
- Оптимальний вибір у комбінації із заглибними пилами TS 55 F, TSC 55 K, а також з HK 55 і HKC 55 - для точної та ефективної роботи
- для будь-яких деревних матеріалів, масиву деревини, ДСП, ЦСП, ДВП і гіпсокартону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 18 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531 ₴
