Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Пильний диск Panther HW 230x2,5x30 PW18 Festool 500646
- Готово до відправки
- Код: 500646
5 112 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Пильний диск Panther HW 230x2,5x30 PW18 Festool 500646
Підходить для дискової пили HK 85
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр пильного диска, мм: 230
Діаметр посадкового отвору, мм: 30
Ширина різу, мм: 2,5
Форма зуба: PW
Кількість зубів: 18
Передній кут, град: 28
Спеціалізація
- Для швидкого і легкого розпилу, особливо поздовжнього розпилу масиву деревини
- Підходить для твердої та м'якої деревини
- Розпил дощок та інших пиломатеріалів із масиву деревини
- Меблеве виробництво
- Влаштування терас
- Теслярські роботи
- Фасадні роботи
Зносостійкість і точність у найжорсткіших умовах експлуатації
Ідеальний пильний диск для поздовжнього розпилу масиву деревини. Висока швидкість пиляння за невеликого зусилля, що прикладається, завдяки особливій формі зуба. З високоякісної сталі із зубами з дрібнозернистого твердого сплаву.
- Висока продуктивність різу під час поздовжнього розпилювання масиву деревини
- Зуби пили виконані з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пильного диска
- для швидкого розпилу з мінімальним зусиллям, особливо під час поздовжнього розпилу деревини
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, М'яка деревина, Тверда деревина |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Кількість зубів | 18 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 112 ₴

