-15%Шліфувальний матеріал StickFix в рулоні 115x25m P120 GR SOFT Granat Festool 497091
- Готово до відправки
- Код: 497091
5 264 ₴/рулон
4 474 ₴/рулон
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Шліфувальний матеріал StickFix в рулоні 115x25m P120 GR SOFT Granat Festool 497091
Шлифматериал для ручного шліфування, відривний, з нанесеною перфорацією.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Зернистість: Р120
В упаковці: 25 метрів
РОЗМІРИ ВІДРИВНОГО АРКУША:
115 мм x 125 мм x 13 мм
ОПИС:
Абразивне зерно: Затверділий оксид алюмінію та кераміка
Сполучна речовина: Синтетична смола
Матеріал основи: Спеціальний папір останнього покоління + проміжна підкладка
Укладання зерен: Дуже щільне
Абразивний матеріал для ручного шліфування будь-яких лаків, порозаповнювачів, шпаклівки, дерева.
Granat soft:
для грубого і тонкого шліфування заокруглених кромок або контурів, а також для тонкого шліфування порозаповнювача і старого лаку у важкодоступних місцях. Інноваційна перфорація.
Обробка найтвердіших основ. Обробка сучасних лакофарбових покриттів
Матеріали:
Дерево; Фарби і лаки; Шпаклювальні маси (поліефірні шпаклівки, двокомпонентні матеріали); Водорозчинні лаки; Особливо рекомендується для лаків VOC; Обробка пластмас, мінеральних матеріалів, акрилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальний прямокутний аркуш |
| Градація | P120 |
| Область застосування | Дерево, Камінь, Пластик, Лак, Фарба, Шпаклівка |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 120 |
| Тип зв'язки | Синтетична смола |
| Загальні | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 13 мм |
| Упаковка | Рулон |
- Ціна: 4 474 ₴/рулон




