Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз
-15%Губка шліфувальна 98 мм x 120 мм x 13 мм Р220 GR/6 Festool 201114
- Готово до відправки
- Код: 201114
310 ₴
263 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Губка шліфувальна 98 мм x 120 мм x 13 мм Р220 GR/6 Festool 201114
Технічні характеристики:
В пачці 6 шт.
Зернистість 220
Комплектація
в пакованні для торгових стендів
Застосування:
- Гнучкий, універсальний абразивний матеріал для ручного шліфування, для оброблення ЛКП, шпаклівки, порозаповнювача (спеціально для лаків VOC і твердих основ)
- Ідеально підходить для підшліфовування та проміжного шліфування сферичних і фасонних поверхонь
- Для усунення дефектів фарбування, наприклад, патьоків фарби
- 2-стороння, гнучка шліфувальна губка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип основи | Спінений поліуретан |
| Градація | P220 |
| Область застосування | Дерево, Пластик, Кераміка, Гіпс, Лак, Фарба, Шпаклівка, Грунтовка |
| Матеріал | Кераміка |
| Зернистість | 220 |
| Тип зв'язки | Синтетична смола |
| Вологостійкість | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 13 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴


