Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
-15%Губка шліфувальна 115 мм x 140 мм x 5 мм EF 500 GR/20 Festool 201099
- Готово до відправки
- Код: 201099
1 628 ₴/упаковка
1 384 ₴/упаковка
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Губка шліфувальна 115 мм x 140 мм x 5 мм EF 500 GR/20 Festool 201099
Технічні характеристики:
В пачці 20 шт.
Зернистість 500
Комплектація
в пакованні для торгових стендів
Застосування:
- Підходить для емалей, лаків, лаків VOC, порозаповнювачів, деревини
- Для тонкого та проміжного шліфування профілів і фасонних поверхонь
- Для обробки профільованих або фасонних поверхонь
- Підходить для сухого та мокрого шліфування
- 1-стороння, гнучка шліфувальна губка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип основи | Спінений поліуретан |
| Градація | P500 |
| Область застосування | Дерево, Кераміка, Пластик, Гіпс, Лак, Фарба, Шпаклівка, Грунтовка |
| Матеріал | Кераміка |
| Зернистість | 500 |
| Тип зв'язки | Синтетична смола |
| Вологостійкість | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 5 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴/упаковка
