
Рубанок EHL 65 EQ-Plus Festool 576247
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Споживана потужність, Вт: 720
Швидкість обертання вала, хв-1 (об/хв): 15600
Ширина стругання, мм: 65
Глибина стругання, мм: 0 - 4
Максимальна глибина чверті, мм: 23
Діаметр роз'єму пиловидалення, мм: 27
Рівень шуму на холостому ходу, дБ(А): 76
Довжина кабелю, м: 4
Маса, кг: 2,4
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
паралельний упор, ключ-шестигранник SW 2.
УПАКОВКА:
в систейнері SYS3 М 187
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
- Роботи з підгонки.
- Монтажні роботи.
- Доведення корпусів, перегородок, цоколів, декоративних рейок, дверей ...
- У випадках, коли потрібна робота однією рукою.
СИЛЬНІ СТОРОНИ:
- Можливість тривалої роботи завдяки малій вазі та оптимальному розташуванню центру ваги.
- Компактна форма, ергономічна рукоятка, низький рівень шуму.
- Гладка обстругана поверхня завдяки спіральному ножу.
- Ніяких додаткових витрат на прибирання завдяки оптимальному відведенню стружки.
- Швидка зміна ножів.
ПЕРЕВАГИ EHL 65 Festool
Компактний електрорубанок EHL 65 вагою всього 2,4 кг не тільки найлегший і найнижчий у своєму класі, а й найвисокопродуктивніший. Унікальний спіральний ніж із тягнучим різом забезпечує чудову якість поверхні з регульованою глибиною стругання до 4 мм і глибиною фальца 23 мм. Рукоятка з м'якою накладкою, ввімкнення і вимкнення однією кнопкою і ребра на корпусі для зручного хвата полегшують роботу рубанком на горизонтальній і вертикальній поверхнях, двома або однією рукою, правою або лівою. Одним словом, ергономічно. Швидко. Точно. Вибір професіоналів.
- Вага всього 2,4 кг, невелика монтажна висота, рукоятка з м'якою накладкою і регулювання глибини стругання, ребра на рукоятці для надійного хвата
- Низький рівень шуму: спіральний ніж працює помітно тихіше
- Максимальна глибина стругання 4 мм, глибина чверті 23 мм - більше швидкості та функціональності
- Плавне регулювання глибини стругання і спіральний ніж для високої якості обробки різних поверхонь
- Жодних додаткових витрат на прибирання завдяки оптимальному відведенню стружки
- Робота без перебоїв - завдяки швидкій зміні ножа з автоматичним регулюванням
ТАКИЙ ЛЕГКИЙ І ТАКИЙ ГАРНИЙ
На 30 відсотків легший.
З масою в 2,4 кг EHL 65 легший майже на 30% за аналогічні моделі. Його приземкувата і компактна форма забезпечують оптимальне розташування центру ваги. Беріть таку вагу, яку треба і ні грама більше!
Точніше, ніж виміряно.
Плавне встановлення глибини різу послужить Вам на практиці добру службу. Обертанням зручного гвинта-баранчика Ви зможете точно встановити глибину різу, а за необхідності - змінити її під час роботи, як того вимагає робоча обстановка.
Достатньо однієї руки.
Таким зручним рубанок ще ніколи не був. EHL 65 настільки зручний, що Ви можете спокійно керувати ним однією рукою, а іншою міцно утримувати заготовку. Плавний пуск забезпечує м'який старт.
Пиловидалення не перешкода.
Процес видалення стружки для багатьох рубанків - неминуча перешкода в роботі. Але тільки не для EHL 65. За потреби шланг можна під'єднувати як з правого, так і з лівого боку. Так можна працювати в будь-якій ситуації, не знижуючи продуктивності.
За дві секунди в стаціонарному положенні.
У стаціонарному положенні Ви зручно ведете заготовку по рубанку. Це полегшує роботи з вибірки чверті та підгонки, а також підвищує точність. За допомогою двох струбцин пристосування для стаціонарного використання можна швидко і надійно закріпити на основі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Максимальна ширина стругання | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15600 об/хв |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захисний екран | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 19 358 ₴






