Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз
-10%SYS-StorageBox SYS-SB Festool 499901
- Готово до відправки
- Код: 499901
6 439 ₴
5 795 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

SYS-StorageBox SYS-SB Festool 499901
Технічні характеристики:
Маса 2,5 кг
Розміри (ДхШхВ) 396 x 296 x 167 мм
Висота з ручкою 240 мм
Комплект поставки:
Систейнер із окремими змінними пластиковими контейнерами.
Пластмасовий контейнер без вмісту
З запасними боксами, що окремо витягуються.
Сумісні з усіма систейнерами (крім SYS-Mini)
2 бокси 60x60x71 SYS-SB
2 бокси 60x120x71 SYS-SB
1 бокс 180x120x71 SYS-SB
- Надійно і все видно: цвяхи, дюбелі, шурупи, біти, свердла та пилки для лобзика лежать на своїх місцях і завжди під рукою.
- Завдяки прозорій кришці та розсувним верхнім відділенням відразу забезпечується повний огляд всього вмісту.
- Крім того, завдяки додатковим вставкам коміркам різного розміру можна компонувати SYS-SB під свої потреби.
- Повний огляд завдяки поворотним верхнім відділенням.
- Укомплектування різними запасними боксами на власний вибір.
- Постійний порядок, максимальний огляд, гнучкі модулі.
- Велика економія часу, рухів, переміщень, витрат, просте транспортування.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Довжина | 396 мм |
| Основні | |
| Виробник | Festool |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 795 ₴

