
Фрезер вертикальний OF 1400 EBQ-Plus Festool 576207
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потужність, Вт: 1400
Число оборотів холостого ходу, хв-1: 10000 - 22500
Діаметр затискної цанги, мм: 6 – 12,7
Хід фрези, мм: 70
Точне регулювання глибини фрезерування, мм: 8
Діаметр (Ø) роз'єму видалення пилу, мм: 27 / 36
Маса, кг: 4,5
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
затискна цанга Ø 8 мм, затискна цанга Ø 12 мм, бічний упор із системою точного регулювання, копіювальне кільце Ø 30 мм, верхній витяжний кожух, пиловловлювач, допоміжний інструмент.
УПАКОВКА:
в систейнері SYS3 M 337
Спеціалізація
- Закруглення кромок, зняття фасок, виконання вибірок та профілювання
- Фрезерування фігурних та круглих вирізів за допомогою універсального фрезерного шаблону
- Виготовлення пазів для задніх стінок, врізання шпонок
- Фрезерування пазів під ущільнювач або замки та петлі за допомогою спец. пристосування
- Фрезерування мінеральних матеріалів (макс. 45 мм)
Ідеальне поєднання потужності та комфорту.
Зручний універсал: вертикальний фрезер OF 1400 вагою всього 4,5 кг – одна з найлегших машинок у своєму класі. Великий хід фрези (70 мм) підходить для врізання фурнітури або фрезерування за шаблоном. Величезний вибір оснащення дозволяє виконувати майже всі роботи з фрезерування.
- Стійкість завдяки двосторонньому затиску стійок
- Зручна зміна фрези за допомогою балансиру та храповика, швидше навряд можливо
- Просте регулювання глибини фрезерування з точністю до 1/10 мм.
- Система швидкого гальмування та ММС-електроніка
- Зміна копіювального кільця без інструменту
- Видалення до 99 % пилу при обробці кромок – завдяки витяжному кожуху та пиловловлювачу
Технічні характеристики фрезера OF 1400 Festool
Найвища точність
OF 1400 одночасно затискається на двох напрямних стійках, завдяки чому досягаються надзвичайна жорсткість конструкції та точний результат фрезерування. Часовитратні довідкові операції залишилися в минулому.
Хід фрези 70 мм
Завдяки ходу 70 мм робота з великою глибиною фрезерування і за шаблоном або врізання фурнітури більше не складе труднощів.
Система точного регулювання
Вертикальний фрезер OF 1400 має просте регулювання глибини фрезерування з точністю до 1/10.
Чиста робота без шкоди здоров'ю
Для вільного огляду заготівлі та створення нешкідливих умов праці OF 1400 оснащений патрубком для підключення пиловидаляючого апарату Festool.
Пиловидалення на 99 %
Унікальний пиловловлювач разом з кожухом для видалення пилу та пиловидаляючим апаратом Festool забезпечує необхідну ефективність видалення пилу при фрезеруванні кромок.
Зручність у роботі
Щоб увімкнути/вимкнути OF 1400 та відрегулювати швидкість обертання, не потрібно робити перехоплення, і Ви завжди впевнено тримаєте машинку в руці.
Легкий, зручний, надійний
Невелика вага - невеликі зусилля: для впевненого ведення фрезера OF 1400 при фрезеруванні кромок велике значення мають вага інструменту і зручна форма рукоятки.
Паралельний упор одним рухом руки
Обидві напрямні паралельного упору фіксуються одним гвинтом-барашком, тому установка та зняття упору не займають багато часу.
Заміна фрези за лічені секунди
Завдяки зручній системі блокування шпинделя з балансиром та храповиком фреза змінюється за лічені секунди без перестановки ключа.
Зміна оснастки без інструменту
Змінити копіювальне кільце без додаткового інструменту. Воно знімається коротким натисканням і просто встановлюється.
Для швидкої зміни інструменту
Завдяки системі plug it Ви можете швидко змінювати машинки в процесі роботи: для цього не треба йти до розетки або пилососу, потрібно просто перепідключити мережевий кабель, загальний для всіх інструментів. І навіть при обриві кабелю його заміна не становитиме проблем.
Система швидкого гальмування
Система швидкого гальмування зупиняє OF 1400 після вимкнення за лічені секунди, забезпечуючи безпеку при фрезеруванні.
Перевага у системі
Для чудових результатів Вашої роботи Festool пропонує широкий асортимент фрез у виконанні HS та HW.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 70 мм |
| Максимальна кількість обертів | 22500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 43 086 ₴





