Київ, Україна
+380 (67) 922-97-27
+380 (99) 027-51-47
вверхвниз

Пильний диск спеціальний 216x2,3x30 TF64 Festool 500122
- Готово до відправки
- Код: 500122
11 312 ₴
+380 (67) 922-97-27
KYIVSTAR, Євген
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Пильний диск спеціальний 216x2,3x30 TF64 Festool 500122
Підходить для торцювальної пили Festool Kapex KS 60
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Діаметр, мм: 216
Діаметр посадкового отвору, мм: 30
Ширина різу, мм: 2,3
Кількість зубів: 64
Форма зуба: TF
Спеціалізація
- Спеціальний по Al/композитам. Для обробки алюмінієвих профілів, кольорових металів, твердих і посилених волокном пластмас, оргскла, волокна і тканини на основі фенольних смол
- Для торцювання твердих пластмас, ПВХ, алюмінієвих профілів і панелей, оргскла, армованих пластиків, компакт-ламінату, Trespa, а також легованих сплавів, міді та латуні
- Оптимальний вибір у комбінації з торцювальними пилками з протяжкою: мережевою KS 60 та акумуляторною KSC 60 - для точної та ефективної роботи
Для стабільно точних результатів торцювання
Зносостійкий, точний та ідеально підібраний до машинки й матеріалу: спеціальний пильний диск по Al/композитам призначений для алюмінієвих профілів і твердих, посилених волокном пластмас. Адже тільки правильний підбір машинки і пиляльного диска до оброблюваного матеріалу дає дійсно чудову якість різу.
- Системне рішення для різання алюмінію та пластику
- Зуби пили виконані з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пиляльного диска
- для високої продуктивності різу алюмінієвих панелей і профілів, а також твердих і армованих пластиків
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.3 мм |
| Кількість зубів | 64 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 312 ₴

