
Пильний диск з дрібним зубом 216x2,3x30 W60 Festool 500125
- Готово до відправки
- Код: 500125
9 249 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Пильний диск з дрібним зубом 216x2,3x30 W60 Festool 500125
Підходить для торцювальної пили KS 60 Kapex Festool
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Діаметр, мм: 216
Діаметр посадкового отвору, мм: 30
Ширина різу, мм: 2,3
Кількість зубів: 60
Форма зуба: W
Спеціалізація
- Дрібнозубий по дереву. Для чистового поперечного різу без сколів у масиві деревини, а також у шпонованих і ламінованих плитах
- Оптимальний вибір у комбінації з торцювальними пилами з протяжкою: мережевою KS 60 і акумуляторною KSC 60 - для точної та ефективної роботи
Для стабільно точних результатів торцювання
Зносостійкий, точний та ідеально підібраний до машинки й матеріалу: дрібнозубий пильний диск по дереву WOOD FINE CUT призначений для ламінованих і шпонованих панелей, а також для чистого різу без сколів у масиві деревини. Адже тільки правильний підбір машинки і пильного диска до оброблюваного матеріалу дає дійсно чудову якість різу.
- Пильний диск для чистового поперечного розпилу без сколів
- Зуби пили виконані з високоякісного металу і гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Кут атаки і форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- За кольоровим маркуванням Festool можна швидко підібрати правильне пиляльне полотно: жовтий колір - для обробки деревини
- для високої продуктивності чистового пиляння під кутом, наприклад, деревини та ламінованих плит
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.3 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 9 249 ₴


