
Торцювальна пила з протяжкою KS 60 E-UG-Set/XL Kapex, Festool 574789
- Під замовлення
- Код: 574789
Відправка з 16 квітня 2026108 353 ₴
- +380 (99) 027-51-47VodafoneUA, Тетяна

Торцювальна пила з протяжкою KS 60 E-UG-Set/XL Kapex, Festool 574789
Технічні характеристики:
Споживана потужність 1200 Вт
Число оборотів холостого ходу 1300 - 3500 хв⁻1
Діаметр пильного диска 216 мм
Глибина різу 90°/90° 305 x 60 мм
Глибина різу 45°/90° 215 x 60 мм
Глибина різу 45°/45° (зліва) 215 x 40 мм
Кут нахилу 47/46 °
Кут скосу 60/60 °
Розміри (ДхШхВ) 661 x 475 x 430 мм
Ø роз'єму пиловидалення 27/36 мм
Маса 17.8 кг
Глибина реза 60°/90°(праворуч) 150 x 60 мм
Глибина різу 45°/45° (праворуч) 215 x 20 мм
Комплектація:
універсальний пиляльний диск HW W36, гвинтові струбцина FSZ 120, світлодіодне яскраве освітлення, малка-кутомір, проставки для збільшення висоти столу KS 60, торцювальний упор, торцювальний упор KS-UG-KS R/L, упорна пластина, телескопічна вставка зі шкалою, відкидна ніжка, допоміжний інструмент. В картонній коробці.
Переваги:
- Швидше до кращого результату: зменшує допуски при пилянні – знижує вартість матеріалу
- Точне перенесення кута за допомогою малки-кутоміру та світлодіодний освітлювач для гарного огляду розмітки
- Комфорт та безпека: те, що потрібно для роботи у замовника, хоч на першому, хоч на третьому поверсі (завдяки компактній формі, малій вазі, ергономічним заглибленням для перенесення, вбудованій бухті для кабелю та фіксатору для транспортування)
- Інновації навіть у дрібницях: без переналагодження пили і без акробатичних етюдів з довгими заготовками завдяки можливості нахилу до 47° в обидві сторони, двосторонній регулювання кута різання 60° і вытягиваемому подовжувача столу для довгих заготовок
Застосування:
- Ідеальний варіант для мобільного застосування при монтажних роботах
- Поперечне розпилювання дощок і панелей до 305 х 60 мм
- Торцювання брусків, профілів і бруса товщиною до 60 мм
- Точна підгонка кутових стиків підлогових і стельових плінтусів без складних розрахунків – у комбінації з малкою-кутоміром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Кут повороту | 60 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна глибина пропилу | 305 |
- Ціна: 108 353 ₴




