
Стрічкова шліфмашинка BS 75 E-Set Festool 576296
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потужність, Вт: 1010
Потужність, Вт: 800
Швидкість стрічки при номінальному навантаженні, м/хв: 200-380
Швидкість стрічки при номінальному навантаженні, м/хв: 315
Ширина стрічки, мм: 75
Довжина стрічки, мм: 533
Плямо шліфування, мм: 135 x 75
Діаметр роз'єму видалення пилу, мм: 27/36
Маса, кг: 3,8
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
одна шліфувальна стрічка P100, пристосування для стаціонарної установки, рамка для шліфування поверхонь, адаптер видалення пилу, мішок-пилозбірник.
УПАКОВКА:
в систейнері SYS3 XXL 237
Спеціалізація
- Плоске шліфування поверхонь
- Підшліфування високоякісних, шпонованих поверхонь
- Вишліфування вибоїн від рубанка
- Шліфування рейок у стаціонарному положенні
Для шліфування широких поверхонь
Комфортне шліфування. Стрічкові шліфувальні машинки Festool - це надійний партнер при будь-яких роботах з грубого, тонкого або лінійного шліфування. Закладений у них принцип роботи є одночасно їхньою перевагою. Так як шліфувальний рух проводиться паралельно волокнам, то не утворюються шліфувальні завитки, що дозволяє уникнути кропітких і трудомістких довідних робіт. При ширині 75 мм машинка BS 75 особливо зручна у користуванні.
- Робота без зайвих зусиль завдяки збалансованому розташуванню центру ваги двигуна, встановленого вздовж осі інструменту
- Економічність у роботі завдяки високому тяговому зусиллю двигуна
Переваги
Швидше до кращого результату:
Висока продуктивність знімання за рахунок великого тягового зусилля двигуна 1010 Вт.
Комфорт і безпека:
Збалансований центр ваги для тривалої роботи без втоми.
Перевага в системі:
Мобільне і стаціонарне використання за допомогою пристосування для стаціонарної установки.
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ BS 75 E-Set Festool
Для високої продуктивності знімання
Потужний 1010-ватний електродвигун забезпечує високе тягове зусилля і продуктивність знімання в рекордний час.
Для чистої роботи
Вбудована система пиловидалення забезпечує чисту роботу. Крім того, до BS 75 можна під'єднати пиловидаляючий апарат Festool.
Для тривалої роботи
Поздовжнє розташування двигуна забезпечує збалансований центр тяжіння і завдяки цьому невтомливу роботу.
Точність руху стрічки
Шліфстрічка має точний рух. Це дає можливість працювати без похибок і дуже економічно. Після зміни стрічки робота продовжується не менш акуратно завдяки можливості точного налаштування стрічки.
Для тонкого і грубого шліфування
Графітова опорна пластина гарантує відмінний результат. Для виконання грубих робіт її можна замінити металевою пластиною з корковою підошвою.
Стаціонарне застосування
За допомогою пристосування для стаціонарного встановлення мобільна стрічкова шліфувальна шліфмашинка перетворюється на справжній верстат для обробки заготовок невеликих розмірів.
Швидкість руху стрічки відповідно до оброблюваного матеріалу
Чудові результати грубого і тонкого шліфування найрізноманітніших матеріалів завдяки плавному регулюванню швидкості стрічки.
Для довгого застосування
Двигун і опорний підшипник захищені віброізоляційною стійкою, кожух стрічки виготовлено з міцного алюмінієвого лиття, завдяки чому машинка BS 75 придатна для інтенсивного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 75 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 38 720 ₴




