
Міні-систейнер T-LOC SYS-MINI 1 TL TRA UNI Festool 203821
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Внутрішні розміри (Д x Ш x В), мм: 255 x 155 x 53
Розміри (Д x Ш x В), мм: 265 x 171 x 71
Масса, кг: 0,4
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
універсальна вкладка TZE-UNI SYS MINI TL з прозорою кришкою.
ОПИС:
Прозорий лад.
Міні-систейнер ідеально підходить для надійного зберігання дрібних деталей і ручного інструменту. Його родзинкою є замок T-LOC: він закриває, відкриває та з'єднує систейнери одним поворотом. Завдяки невеликій вазі та ручці систейнер легко переносити з місця на місце, а через прозору кришку добре видно його вміст.
Для зручності зберігання дрібних деталей і ручного інвентарю
Стикується з SYS-MINI 1 і 3 TL
Не стикується з SYS 1-5, сортейнером, SYS MINI classic
Швидше до найкращого результату:
Вся оснастка розкладена по своїх місцях, все добре видно крізь прозору кришку. Кінець довгим пошукам.
Комфорт і безпека:
Дрібні деталі, оснастка та витратні матеріали захищені від пилу, водяних бризок, перепадів температури та ударів.
Перевага в системі:
Ще більше ладу під час роботи та перевезення завдяки універсальній вкладці для зберігання оснастки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Основні | |
| Виробник | Festool |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 401 ₴

